top of page

ПРОГРАМИ ЩОДО СТВОРЕННЯ СТАЛИХ ПОСЕЛЕНЬ

основні засади створення поселень

  • Житло. Забезпечення переселенців комфортним просторим житлом з екологічно чистих матеріалів. Будинки мають бути енергоощадними, обладнаними сантехнікою, кухнями, кімнатами догляду за дітьми, пральнями, смарт-лічильниками, датчиками, відеокамерами та з облаштованою прибудинковою територією. Мешканці не повинні відчувати жодних незручностей, обмежень, чи відсутності допоміжних зон на будь-якому квадратному метрі проєкту.

  • Робота. Створення нових робочих місць для переселенців, які втратили не лише домівки, а й засоби до існування, як на території поселень, так і на існуючих виробництвах, що знаходяться поблизу. Нові підприємства повинні впроваджувати передові технології, відповідати сучасним потребам економіки, а їх продукція має бути конкурентоспроможною на внутрішньому і на міжнародних ринках

  • Освіта. В поселеннях будуть організовані інтерактивні навчальні програми та спеціальні курси перекваліфікації

  • Локація. Поселення мають розташовуватися у невіддалених від міст місцях зі зручним доступом до медичних, освітніх, соціально-культурних, торгівельних та побутових об’єктів

  • Інфраструктура. Поселення мають бути розміщені поблизу шляхів сполучення з регіональними центрами, оснащені надійними засобами зв’язку, безперебійним доступом до інтернету

  • Комунальне забезпечення. Поселення нового типу відрізняються від інших самодостатністю та енергонезалежністю внаслідок впровадження новітніх технологій енерго та водозабезпечення, переробці промислових, побутових та комунальних відходів

  • Психологічна допомога. Для мешканців поселень буде забезпечений віддалений доступ до цілодобової служби психологічної підтримки та допомоги

  • Культура. В поселеннях буде організовуватися робота гуртків, спортивних секцій та проводитися систематичні культурні заходи

Наші програми: Текст
45b1ccb99d83a10f1264e77395f3393d.webp

ЖИТЛО+ОСВІТА+ВИРОБНИЦТВО РИБИ

Проблемою аквакультури також є правила користування гідротехнічними спорудами рибогосподарських технологічних водойм. З набранням чинності нової редакції Закону України «Про оренду державного та комунального майна» суб’єкти аквакультури взагалі втратили право на оренду таких гідроспоруд. Але використання рибницьких ставків неможливо без експлуатації гідроспоруд, тому серед найефективніших рішень – передання цих технічних об’єктів на приватизацію рибникам.
Велику увагу учасники форуму приділили питанню державної підтримки та спрощенню оподаткування аквакультури. На думку аквакультурної спільноти діюча система оподаткування для сфери рибництва є несправедливою і потребує перегляду. Так, суб’єкт аквакультури змушений сплачувати за землю, за оренду водного об’єкту, за гідротехнічні споруди, за спецводокористування та інші податки та платежі. Водночас інші аграрії сплачують лише за оренду землі, а дохід отримують щорічно, на відміну від суб’єктів аквакультури, які збирають урожай здебільшого один раз на два-три роки.
Крім того, учасники зустрічі обговорили й інші, не менш важливі проблеми для аквакультури: корми для риби та їх сертифікація, фінансування рибогоспосподарської науки, взаємовідносин з представниками органів влади, збереження стратегічних аквакультурних господарств тощо.

Ученый в теплице

ЖИТЛО+ОСВІТА+ТЕПЛИЧНЕ ВИРОБНИЦТВО

Виробництво цього поселення - теплиця з багатоярусним розташуванням рослин. Вона "нафарширована" високими технологіями, які контролюють клімат, воду та освітлення. Такі ферми можна розмістити не тільки на землі, а й на даху та в підвалі. Їх розмір – від метрової шафи чи вантажного контейнера до великого тепличного комплексу.
Головні переваги – економне використання площі й води, незалежність від погоди, прискорене дозрівання культур та можливість збирати врожаї цілий рік. Рослини ростуть не в ґрунті, їх вирощують методами гідропоніки й аеропоніки. Пестициди не застосовуються, завдяки чому продукція екологічно чиста.

Dairy Farming

ЖИТЛО+ОСВІТА+ФЕРМЕРСКІ ПОСЕЛЕННЯ ЗМІШАНОГО ТИПУ

Фермерські господарства належать до дрібнотоварних виробників продукції. Основною метою їх діяльності є забезпечення власних потреб у сільськогосподарській продукції і продовольстві та продаж надлишків такої продукції. На таких принципах формувалися фермерські господарства в незалежній Україні на початку дев’яностих років минулого століття. За існуючий період їх розвитку цілі та завдання їх діяльності змінювалися. Наразі більшість фермерів виробляють продукцію для продажу і лише частину такої продукції залишають для власних потреб.


Фермерські господарства мають різні напрями спеціалізації, проте більшість з них займається вирощуванням зернових та олійних культур. За підсумками 2014 року фермерські господарства України виробили 7,7 млн т зерна та майже 3 млн т олійного насіння. Під цими культурами знаходяться основні площі земель фермерів. Якщо загальна площа сільськогосподарських угідь фермерських господарств становить 4,5 млн га, то під зерновими культурами знаходилося 2,2 млн га, олійними 1,5 млн га. Фермери також займаються вирощуванням цукрових буряків, картоплі, овочів, продовольчих баштанних культур, проте їх частка в структурі посівів фермерських господарств не перевищує 1 %.

Зв'яжіться з нами, щоб отримати додаткову інформацію про програми.

Наші програми: Программы

Європейський Союз розглядає можливість скасування всіх тарифів і квотних вимог, що залишилися, на український експорт у спробі підтримати економіку країни, що роздирається війною.

джерела Bloomberg

Наші програми: Цитата
ЕС и британский флаг

Джерела фінансування недержавних программ

  • Безпосередньо працюючи з UNHCR

  • Працюючи з донорами UNHCR

  • Працюючи з іншими міжнародними донорами

  • Працюючи з іноземними імпакт інвесторами

  • Працюючи через Українське агенство по інвестиційному девелопменту

  • Працюючи з державними програмами

Наші програми: Фото

ХТО НА СЬОГОДНІ ДОПОМАГАЄ І ПІДТРИМУЄ УКРАЇНУ

Країни ЄС, Великобританія, США, Канада, Австралія та інші країни

Структури ЄС та країн-членів

  • The European Structural and Investment Funds

  • Asylum, Migration and Integration Fund (AMIF)

  • KFW/DEG German Investment Corporation

  • GIZ


Міжнародні фінансові організації

  • EBRD (ЄБРР)

  • European Investment Bank

  • The Black Sea Trade and Development Bank (Чорноморський банк торгівлі та розвитку)

Структури ООН

  • The UN Refugee Agency / UNHCR

  • The UN Central Emergency Response Fund


Структури США

  • USAID

  • WNISEF (структура USAID)

Наші програми: Текст

КАРТА СТАЛИХ ПОСЕЛЕНЬ ЗА ПРОГРАМОЮ УКРАЇНСЬКОГО АГЕНТСТВА ВІДРОДЖЕННЯ

Наші програми: Інтеграція HTML
bottom of page